Z gotówką na wakacje

Nawet jeśli wybierasz się na wakacje all inclusive to gotówkę zawsze warto mieć w kieszeni. I mowa tu oczywiście o walucie kraju, do którego jedziemy. Jak tanio ją pozyskać? W kantorze internetowym Walutomat.pl możesz nie tylko tanio wymienić walutę, ale i wypłacić ją w gotówce.

Artykuł sponsorowany

Euro w kieszeni zawsze się przyda na wakacjach w Europie, czy to w przypadku niespodziewanej awarii samochodu, czy choćby na napiwek, czy kolację poza hotelem. Często, chcąc zaopatrzyć się w euro, kupujemy je w kantorze. Warto jednak pamiętać, że kantory, zwłaszcza te w lotniskach czy na dworcach, obciążone są wysokimi spreadami, czyli różnicami między kupnem i sprzedażą waluty, która stanowi o “cenie” waluty i wysokości kursu. Jak zatem ominąć te spready i sprawić, by nasza wymarzona podróż nie była droższa niż musi? Nie przepłacaj w kantorze czy banku!

Platforma Walutomat.pl, najstarszy kantor internetowy w Polsce, uruchomiła wypłaty gotówkowe w euro. Teraz przy wymianie waluty w tym serwisie możesz odebrać ją w gotówce. Za tą usługę zapłacisz tylko 2,5 euro, niezależnie od ilości wypłacanej waluty. Więcej o tej usłudze znajdziesz na stronie https://www.walutomat.pl/aktualnosci/. W ten sposób możesz mieć naprawdę tanią walutę w kieszeni.

Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na wymianę w sieci? Nie tylko ze względu na oszczędności, ale również weźmy pod uwagę szybkość i wygodę wymiany. Szybkie przelewy wewnątrz serwisu i na konta są bardzo ważne. Walutomat.pl pod tym względem znalazł się na podium prestiżowego rankingu Forbes. Także wygoda wymian jest na wysokim poziomie. Wymienione euro możesz nie tylko wypłacić w gotówce, ale i od razu przesłać na konto swoje lub innej osoby. Także za granicę. Możliwości więc jest bardzo dużo. 

Gdy już zdecydujemy się na wzięcie gotówki ze sobą na wakacje, pamiętajmy o jej zabezpieczeniu i wzięciu mniejszych nominałów. To przyda nam się na przykład na taksówkę z lotniska, czy napiwek przy meldunku w hotelu. Teraz, przygotowani do podróży, możemy cieszyć się wymarzonymi wakacjami.

Komentarze

komentarze